← До списку стоматологічних послуг

Використання технології A-PRF після хірургічних втручань

 
славна-a-prf-терапія.jpg
 

Доволі часто проведення будь-яких хірургічних маніпуляцій у ротовій порожнині асоціюється у пацієнтів з неприємними відчуттями і довгим, болісним періодом відновлення. Саме тому сучасна медицина покликана докласти максимальних зусиль для підвищення комфорту пацієнтів і вдосконалення якості наданих послуг. Однією з таких методик стала революційна технологія A-PRF, ефективність якої доказана багатьма дослідженнями і клінічними випробуваннями. Використання в якості інструменту швидкого загоєння власної крові пацієнта має беззаперечні переваги у порівнянні з будь-якими іншими медикаментозними препаратами.

У чому ж суть технології A-PRF?

A-PRF (Advanced Platelet Rich Fibrin) – це метод отримання фібринових мембран, збагачених великою кількістю тромбоцитів і лейкоцитів, шляхом центрифугування власної крові пацієнта. Завдяки використанню спеціальних стерильних, одноразових пробірок вдається отримати максимальний концентрат факторів росту і імунного захисту, що стимулюють ріст кровоносних судин і створюють сприятливі умови для швидкого відновлення кісткової і м’яких тканин. Процедура забору крові у вакуумні пробірки є стандартною і не викликає дискомфорту у пацієнтів.

Основні переваги технології A-PRF:

-  мінімальні больові відчуття у післяопераційному періоді

-  знижується вірогідність післяопераційних ускладнень запального характеру

-  зменшується загальна тривалість реабілітаційного періоду

-  сприяє якісному відновленню кісткової тканини і загоєнню ясен

-  використання власної крові пацієнта виключає ризик появи алергічних реакцій

-  технологія є чудовою  альтернативою штучним колагеновим мембранам, які до того ж значно дорожчі.

Застосування A-PRF мембран в хірургічній стоматології:

1. Після простих і складних (атипових) видалень зубів – використання фібринових мембран є прямою профілактикою виникнення альвеолітів (запалення лунки зуба), а також сприяє швидкому і безболісному загоєнню тканин.

2. Операції дентальної імплантації - A-PRF технологія є додатковим фактором успішної інтеграції дентальних імплантатів.

3. Кісткова пластика – під час операцій, що передують дентальній імплантації (синус-ліфтинг, аугментація альвеолярного паростка), методика A-PRF дозволяє покращити результати регенерації кісткової тканини.

4. Пародонтальна хірургія – фібринові мембрани дозволяють отримати високі естетичні показники під час лікування рецесії ясен і захворювань пародонту.

Таким чином, технологія A-PRF має ряд суттєвих переваг і знайшла максимально широке застосування в хірургічній стоматології і інших галузях медицини. Завітайте до клініки "Славна" аби переконатися в цьому на власному досвіді.

 

 

Ми запишемо Вас на зручний час на консультацію до хірурга-стоматолога.

Залиште свій номер телефону, аби ми могли зв'язатися з Вами й уточнити подробиці: