Щоб іти в ногу із сучасними тенденціями, ми використовуємо новітні методи. Метод I-PRF — прогресивний, ефективний і надійний.

Суть методу — в природній регенерації шкіри і омолодженні клітин препаратами з власної крові пацієнта.

Перед початком терапії лікар бере зразок крові 10–20 мл у стерильні скляні вакутайнери. Це стандартна маніпуляція, яка не викликає дискомфорт. Після забору крові вакутайнери центрифугуються. Під час центрифугування кров перетворюється у збагачений факторами росту фібрин, який лікар ін'єкційно вводить у проблемні зони.
 
 

Процедура має тривалий — у кілька років — ефект, так як в нових клітинах тільки починається заново природний процес старіння. Вона безпечна і не алергічна, так як в шкіру вводяться власні кров'яні тільця.

На відміну від плазмотерапії, де використовується збагачена тромбоцитами плазма (PRP), в плазмотерапії I-PRF клітини концентруються на матриці фібрину. Порівняльні дослідження факторів цих двох методів показують переконливі переваги I-PRF:

I-PRF PRP
Лейкоцити 14420 680
Моноцити 121 2
Нейтрофіли 4270 100
Лімфоцити 8590 540
Тромбоцити 690000 632000

I-PRF-терапія:

  • відновлює шкіру обличчя і зони декольте, рук і шиї: усуває зморшки, знижує шорсткість, поліпшує колір, лікує суху атопічну шкіру та жирну пористу шкіру;
  • лікує шрами після акне і після травм, стимулює загоєння ран, васкуляризацію та регенерацію всіх тканин;

  • лікує целюліт і розтяжки;

  • відновлює здоров'я волосся: лікує випадіння волосся, лікує волосся зі слабкою структурою, яке втратило життєвість;
  • знижує рухливість зубів і запальні процеси в тканинах пародонта, прискорює загоєння лунок після видалення зубів, поліпшує приживлюваність імплантатів, усуває неприємний запах і підвищує місцевий імунітет порожнини рота;
  • є профілактикою старіння.

Можна без перебільшення сказати, що I-PRF-терапія зробила революцію в естетичній медицині та косметології.

Вартість I-PRF-терапії у клініці Славна: обличчя — 3000 грн, шия — 2000, декольте — 3000, кисті — 2000, волосяна частина голови — 3000.

 

Залиште свій номер телефону, аби ми могли зв'язатися з вами і відповісти на ваші запитання: