Апарати HydraFacial є унікальними. Жодна інша технологія в світі не дозволяє провести цілий комплекс процедур (лікування, омолодження, ліфтинг, зволоження, чистку) за один сеанс. При всій багатофункціональності процедура абсолютно безпечна та максимально комфортна і приємна, без періоду реабілітації.

Процедуру HydraFacial успішно пропонують найбільш затребувані й елітні клініки в більш ніж 80 країнах світу. Ефективність HydraFacial підтверджена не тільки мільйонами задоволених клієнтів, але і престижними нагородами. А ще процедура користується заслуженою любов'ю зірок Голлівуду

Процедура підходить для будь-якого типу шкіри, будь-якого віку, будь-якої пори року, дозволяє працювати і з обличчям, і з тілом. HydraFacial нормалізує рівень зволоження, прибирає мімічні зморшки, успішно бореться з гіперпігментацією, покращує стан жирної і проблемної шкіри, а також зменшує глибину вікових зморшок і носогубних складок.

Усього одна процедура (час базової процедури — 30 хвилин) HydraFacial помітно покращує зовнішній вигляд шкіри. Повноцінний курс дає ще більш вражаючі результати.

 

HydraFacial — вибір найкращих!
І Ви можете вибрати цю процедуру у нашій клініці!

 

Вартість процедури HydraFacial у клініці Славна: обличчя — 1300 грн, обличчя + шия + декольте — 2500, кисті + лікті — 2000, верхня третина спини — 2700.

 

Ми запишемо Вас на зручний час і подаруємо консультацію косметолога.

Залиште свій номер телефону, аби ми могли зв'язатися з Вами й уточнити подробиці: